Як познайомитися в мережі – 4 важливі поради

Вони можуть допомогти зберегти дорогоцінний час

Психолог Елі Фінкель дала свої поради, які можуть допомогти почати стосунки в соціальних мережах і зменшити ймовірність  невдалого побачення. Про це повідомляє Elle.

В епоху пандемії спілкування в Інтернеті стало ще більш актуальним, тому саме час розповісти про фактори, на які варто звернути увагу в цьому питанні.

Не варто втрачати час

Побачення
Побачення
Фото: Shutterstock

У мережі є багато кандидатів, тому експерт радить звузити параметри пошуку і визначити для себе найважливіші критерії. Наприклад, варто відштовхуватись від віку, освіти, соціального стану, місця проживання, характеру і інтересів, якщо це для вас важливо.

Не треба покладатися на анкету

Онлайн побачення
Онлайн побачення
Фото: Shutterstock

Віртуальний тест підбору кандидатів не гарантує, що ви 100% знайдете свою другу половинку. Тому краще довіряти своїй інтуїції і уважно слідкувати за співрозмовником під час спілкування, ставити йому різні питання і так далі.

Читайте також: Експерти розповіли, як самотність впливає на мозок

Не рекомендовано затягувати листування

Інтернет у метро
Інтернет у метро
Фото: Depositphotos

Спілкування в соцмережі потрібно для того, щоб зав’язати знайомство. Однак  якщо людина по той бік екрана вас зацікавила, то краще зустрітися. Справа в тому, що тривалий обмін листами може ввести вас в оману, адже співрозмовник може формувати уявний образ, який не буде відповідати реальності.

Краще зустрітися в кав’ярні

Заклад громандського харчування
Заклад громандського харчування
Фото: Shutterstock

Дослідження показують, що оптимальним місцем для призначення зустрічі є кав’ярня. Якщо піти в кіно, на концерт, виставку або навіть в ресторан, то це буде невдалим рішенням.

Це обумовлено тим, що в таких місцях багато людей, тому у вас може не сформуватися повноцінного уявлення про людину.

До речі, нещодавно "Дивогляд" назвав ідеї подарунків хлопцю на День святого Валентина.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше