П'яний чоловік

Учені розповіли, як людина може сп'яніти без алкоголю

Shutterstock

Бактерії в організмі людини здатні самостійно виробляти алкоголь

У деяких людей зустрічається стан алкогольного сп'яніння без вживання будь-яких напоїв. На думку китайських учених, це може бути обумовлено штамами кишкової бактерії Klebsiella pneumonia. Про це повідомляє Cell Metabolism.

Експерти провели дослідження і зрозуміли, що у штамів кишкової бактерії Klebsiella pneumonia є можливість підвищення рівня алкоголю в крові людини вище норми тоді, коли індивід навіть не вживав алкогольні напої.

"Коли організм перевантажений і не може впоратися з алкоголем, що виробляється цими бактеріями, може розвинутися жирова хвороба печінки, навіть якщо людина зовсім не вживає спиртного", – розповів дослідник Цзін Юань.

Зазначимо, що не алкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) – поширене захворювання, при якому у нашій печінці накопичується надлишок жиру. Останні дані стверджують, що цей недуг зустрічається у 25% випадків.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дієтологиня розповіла, якої помилки найчастіше припускаються всі охочі схуднути.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ