Відміна S.T.A.L.K.E.R. 2

Російські феміністки хочуть заборонити українську відеогру S.T.A.L.K.E.R. 2 – чому це сталося

Change.org

Наголошується, що у проєкті немає жінок і представників ЛГБТ

Російська спільнота "Фемінізм | ні сексизму" розмістила петицію, де йдеться про заборону розповсюдження довгоочікуваної відеогри від українських розробників S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Про це повідомляє "Дивогляд".

"STALKER – це гра, яка пропагує насильство, сексизм та вбивства. У жодній із її минулих частин немає жінок, представників ЛГБТ чи інших меншин. Майже всі гравці в STALKER надмірно агресивні, психічно неврівноважені, більшість з них ображає жінок, ненавидить людей за їхню етнічну чи гендерну приналежність, за сексуальну орієнтацію. З цього можна зробити висновок, що STALKER негативно впливає на незміцнілі розуми підлітків, які складають більшу частину спільноти цієї гри. Якщо S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде, то ще більше дітей стануть жертвами пропаганди і стануть агресивними сексистами і гомофобами, тому слід скасувати вихід цієї гри", – йдеться у тексті.

Зазначимо, що петицію вже підписали понад 220 людей. А що ви думаєте про цю вимогу феміністок?

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Джоан Роулінг звинуватили в антисемітизмі через героїв "Гаррі Поттера".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ