Нічний клуб

У Маріуполі чоловік влаштував скандал у барі, бо персонал розмовляв українською мовою – відео 18+

Shutterstock

Учасник конфлікту розповсюджував хвалебні новини про Путіна

У Маріуполі посеред нічного закладу трапився конфлікт, бо відвідувачу не сподобалося використання працівницею української мови. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Хуев@й Мариуполь | Маріуполь".

Очевидцям цього інциденту вдалося зафіксувати його частину на відео. За словами присутніх, клієнт у неадекватному стані був незадоволений, що працівники закладу розмовляють українською мовою.

Спочатку він просто висловив невдоволення, а потім почав використовувати нецензурну лексику та навіть погрожувати працівникам закладу. Одна з присутніх жінок спробувала заспокоїти чоловіка та просила, щоб той покинув заклад, але він все одно був впевнений у своїй правоті.

Зазначимо, що у ролику присутня нецензурна лексика, а тому ми не радимо його дивитися неповнолітнім, вразливим або вагітним особам.

На місце інциденту викликали поліцейських. Пізніше у соцмережах знайшли Facebook-акаунт чоловіка, в якому він розповсюджував хвалебні новини про російського президента Владіміра Путіна. Однак, згодом профіль був видалений.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що в Омську ритуальна служба пропонує відправити привітання мертвим родичам.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ