"Затримання" дівчини

Щасливе затримання: у Мелітополі "поліцейські" допомогли хлопцю оригінально освідчитися коханій – відео

Фото з соцмереж

Обраниця була шокована

У Запорізькій області хлопець вирішив оригінальним чином зробити пропозицію руки та серця своїй обраниці, а тому розіграв затримання за участю "поліцейських". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Субота плюс".

Це сталося у Мелітополі, де хлопець вирішив зімітувати затримання своєї дівчини та освідчитися їй. Саме тому він залучив до цього людей, одягнених як поліцейські.

Останні дочекалися, коли дівчина з'явиться біля приватного будинку на авто. Потім вони зупинилися позаду неї на білому мікроавтобусі та вибігли з нього у масках і жилетах із написом "поліція" та з муляжами зброї.

Дівчину поклали на капот і дістали із заднього пасажирського сидіння авто нареченого. Після цього хлопець став на одне коліно та зробив пропозицію руки та серця. Дівчину це шокувало, але вона все одно погодилася.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як лише одна фраза сестри нареченої ледь не зірвала весілля. Що саме вона сказала – читайте у нашому матеріалі.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ