Весільний торт

Слова сестри нареченої ледь не зіпсували весілля – що саме вона сказала

Shutterstock

Родичка не змогли вберегти секрет жінки

У мережі з'явилася дивовижна історія про те, як сестра нареченої розповіла її шокуючий секрет і майже зірвала весільну церемонію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Yahoo Lifestyle.

Одного разу жінка зайнялася сексом із чоловіком, який був двоюрідним братом її майбутнього чоловіка. Це сталося ще до стосунків з останнім, але вона все одно хотіла зберегти це у секреті.

Більш того, ця подія сталася тоді, коли брат нареченого був одружений. Саме тому жінка та брат її коханого вирішили нікому про це не розповідати.

Однак, із часом жінка поділилася цією історією зі своєю сестрою, бо думала, що та збереже таємницю. Тим не менш, під час весілля наречена помітила, як її родичка шепче нареченому на вухо, після чого той став злим, але все ж таки проконтролював свої емоції.

Після церемонії, коли подружжя знаходилося у готелі, чоловік спитав у дружини, чи вона справді кохалася з його братом. Вона сказала, що так, після чого вони протягом кількох годин розмовляли та домовилися, що забудуть про це та зосередяться на майбутньому.

Сестра вибачилася перед жінкою за цю ситуації і сказала, що подібне не повториться, але наречена досі шокована її вчинком.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як наречена придбала дві дивовижні весільні сукні всього за $8.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ