Секс

"А я закохалась": мешканка Харкова звернулася до поліції, бо її коханець втік після сексу – відео

Shutterstock

Спочатку жінка заявила про зґвалтування, але згодом передумала

У Харкові жінка познайомилася з чоловіком і зайнялася з ним сексом, після чого той втік. Це обурило його партнерку, а тому вона повідомила про цей випадок поліцейським і навіть заявила про зґвалтування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "ТипичнОЕ ХТЗ".

Версія жінки потрапила на відео. У ньому вона розповіла, що під час знайомства отримала від чоловіка подарунки. Потім вони зайнялися сексом, але після інтимного зв'язку партнер втік. Оповідачка вирішила звернутися до поліцейських і звинуватити свого коханця у зґвалтуванні, але згодом вона змінила свою думку.

"Не ґвалтував ніхто мене. Це хибний виклик. Якби, фактично, оральний секс був, але він був за згодою сторін… Викликала поліцію через жіночу образу. Чоловік купив мені цигарки, каву і крем для обличчя в аптеці. Ну, ми зайнялися сексом, а він втік. А я закохалась. Ну, як зазвичай", – розповіла жінка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі вагітна придумала історію про групове зґвалтування, бо хотіла помститися за немитий посуд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ