Секс

У Києві жінка померла після заняття сексом "неприродним шляхом"

Shutterstock

Обвинуваченого звільнили від відбуття покарання та призначили 3-річний випробувальний термін

У столиці України чоловік випадково вбив жінку через статевий акт, здійснений "неприроднім шляхом". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Це сталося 19 листопада минулого року. Жінка зустрілася зі своїм знайомим, вони придбали алкогольний напій і вирушили до неї додому. Там вони почали пити та вступили в інтимну близькість два рази.

"Потім він запропонував їй здійснити статевий акт неприродним шляхом, а саме ввести свій статевий орган їй в анальний отвір, на що вона погодилась. Він став ззаду від потерпілої, при цьому однією рукою тримав її за талію, а іншою закрив їй рота та носа. Після того як він задовольнив свої потреби, відпустив потерпілу, яка тяжко дихала. Він пішов на кухню, а коли повернувся виявив що потерпіла не подає ознак життя, а з рота в неї тече кров. Він викликав швидку допомогу та поліцію. Він розкаюється, він знав що у потерпілої проблеми з легенями, але не бажав її смерті. Щиро розкаявся", – йдеться у повідомленні.

Суд врахував обставини, які пом'якшують покарання чоловіка, а саме:

  • Його вперше притягнули до кримінальної відповідальності.
  • Він щиро розкаявся у вчиненому та сприяв органу досудового слідства.
  • Тяжкі сімейні обставини, бо чоловік доглядає за матір'ю, яка не може самостійно рухатися.

"Суд вважає, що чоловік може бути виправлений без ізоляції від суспільства", – йдеться у рішенні суду.

У підсумку чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі, але звільнили від відбуття покарання та призначили 3-річний випробувальний термін.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що гінеколог "лікував" своїх пацієнток сексом для профілактики онкології.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ