Секс

Гінеколог "лікував" своїх пацієнток сексом для профілактики онкології – фото

Shutterstock

"Я врятував багатьох жінок від раку. Усі ті, з ким я мав стосунки, позбувалися небезпеки"

В Італії 60-річний лікар-гінеколог обіцяв своїм пацієнткам, що вони вилікуються від вірусу папіломи людини (ВПЛ) завдяки сексу з ним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

У місті Барі журналісти провели розслідування лікарської діяльності чоловіка на ім'я Джованні Міньєлло, також відомого як "Чарівна флейта". Це прізвисько він отримав від своєї пацієнтки Анни-Марії.

Остання одного разу вирушила до гінеколога на консультацію, бо їй не вдавалося завагітніти. Після огляду лікар сказав, що виявив ознаки ВПЛ, незважаючи на негативний тест мазка. Після цього він запропонував оригінальний метод "вирішення" проблеми.

"Я врятував багатьох жінок від раку. Усі ті, з ким я мав стосунки, позбувалися небезпеки", – сказав він.

Журналісти вирішили перевірити цей метод і підіслали до нього акторку, яка вдавала хвору. Міньєлло виявив у неї на шийці матки "білі плями", що сигналізують про наявність ВПЛ. Їй він теж запропонував зайнятися із ним сексом для профілактики онкології. Акторка погодилася та вони домовилися про зустріч у готелі.

На місці гінеколог сказав, що "хвора" після сексу позбудеться вірусу, але для максимальної користі від його антитіл доведеться провести статевий акт без презерватива. За цим спостерігали журналісти, які перервали "лікування". У підсумку було встановлено, що так Міньєлло вчинив із 15 жінками.

Координаторка Центру боротьби з насильством у Барі Маріка Массарі стверджує, що жертв може бути більше, але не кожна із них готова про це розповісти. Сам Міньєлло передав через адвоката, що його дії були результативними, а також він ніколи не примушував пацієнток до сексу, бо ті самі погоджувалися. Правоохоронці вже розслідують цю справу та встановлюють усі обставини.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Росії дівчина побачила порно у мережі та дізналася, що її зґвалтували.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ