Zoom

Львівські студенти на камеру зайнялися сексом під час онлайн-лекції – відео 18+

Shutterstock

Викладач продовжив свою розповідь та перейшов до аналізу модульних робіт

Студенти зі Львова продемонстрували своїм одногрупникам та викладачу "майстер-клас"  з любовних утіх. Пара просто під час лекції зайнялася сексом із увімкненою камерою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал zahidwtf_official.

Інцидент відбувся під час онлайн-лекції у ЛНУ ім. Івана Франка. Двоє студентів ймовірно були настільки збуджені, що не змогли дочекатися кінця пари і почали займатися сексом  "у прямому ефірі". Єдине, що вони забули – вимкнути камеру. 

За пікантним заняттям спостерігали інші студенти та викладач. Варто відмітити, що викладач ніяк не відреагував на побачене. Він продовжив вести лекцію, нагадав студентам про попередній модуль і підготувався відповідати на їхні запитання. 

До речі, це вже не перший курйоз, який відбувається під час онлайн конференції. Кількома з них раніше ділився з вами "Дивогляд":

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ