Zoom

"О Боже мій": учитель католицької школи почав чіплятися до своєї дружини під час уроку в Zoom – відео 18+

Shutterstock

Учні були в шоці від побаченого

У католицькій школі в місті Пальміра (Колумбія) стався курйоз. Вчитель фізики Рубен Даріо Паррас проводив урок через Zoom, але, судячи з усього, зовсім забув про ввімкнену камеру та почав цілувати свою дружину в груди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

На відео видно, що він задер своїй коханій майку, після чого почав цілувати її груди. Всі учні мовчали та продовжували спостерігати за цією ситуацією.

З часом один з них сказав "О Боже мій", а ще одна дівчинка почала сміятися. Це курйозне відео відразу розповсюдили користувачі мережі, після чого вчитель вибачився.

"Моя дружина підійшла привітати мене, і я не усвідомлював, що моя камера все ще була ввімкнена. Це було ненавмисно, я хочу вибачитися за цей випадковий епізод, я не хотів нікого образити, або шокувати", – прокоментував цю ситуацію Рубен Даріо Паррас.

Тепер чоловік відсторонений від занять, а директорка навчального закладу розслідує цю справу, щоб такі інциденти не повторювалися.

Зазначимо, що це відео не рекомендовано переглядати неповнолітнім або вразливим людям.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що адвокат зайнявся сексом зі своєю клієнткою під час судового засідання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ