Zoom

Курйозний політик з'явився оголеним на онлайн-конференції у Zoom, а згодом помочився на камеру – фото 18+

Shutterstock

Чоловік стверджує, що "глибоко збентежений" своїм вчинком

Член парламенту Канади Вільям Амос помочився на камеру, коли парламент проводив віртуальне засідання. Це сталося через декілька тижнів після того, як він провів колективний відеодзвінок голим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter Амоса, де він приніс свої вибачення.

Політик стверджує, що це сталося у середу, 26 квітня, коли Палата громад проводила закриту зустріч.

"Я помочився, не усвідомлюючи, що був перед камерою", – стверджує Амос.

За його словами, він "глибоко збентежений" своїм вчинком, а також вважає, що така поведінка "абсолютна неприйнятна".

Зазначимо, що 14 травня Амоса помітили роздягненим, коли проводили онлайн-конференцію. Фото цього інциденту стало популярним у мережі.

"Під час розмови ми бачили члена (парламенту – "Дивогляд"), який був одягнений неправильно. Тобто без одягу. Так що, можливо, нагадайте членам, особливо чоловікам, що костюми і краватки доречні", – прокоментував цю подію інший парламентарій.

Амосу теж довелося вибачитись за цю поведінку. Він сказав, що "прикро помилився". Судячи з усього, ці два курйози серйозно вплинули на політика, а тому він відмовився від своєї посади парламентського секретаря міністра інновацій, науки і промисловості Канади, щоб "звернутися за допомогою".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учитель католицької школи почав чіплятися до своєї дружини під час уроку в Zoom.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ