Наручники, злочинець

Поліція заарештувала блогера, який відправив собаку "у політ" на кульках – фото

Depositphotos

Тварину вдалося підняти на висоту другого поверху будинку

32-річного індійського блогера Гаурава Шарма заарештували внаслідок жорстокого поводження з собакою, яку звуть Долар. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

На Гаурава підписано понад 4 млн користувачів мережі. Нещодавно він виклав у своєму блозі відео з "літаючою" собакою. Він прикріпив до тварини гелеві кульки, завдяки яким хотів відправити її у політ.

Собаку вдалося спіймати тоді, коли вона піднялася на висоту другого поверху будинку. За словами Шарма, він слідував усім правилам безпеки.

32-річний індійський блогер Гаурава Шарма та його собака
32-річний індійський блогер Гаурава Шарма та його собака
Фото: @ANI / Twitter

Як це часто буває, блогер очікував схвальних відгуків, але замість цього його розкритикували. Згодом про цей інцидент дізналися захисники тварин, які розповіли про злочин поліцейським. У підсумку чоловіка заарештували.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українські активісти врятували життя вісьмом лисенятам, на яких чекала "жахлива доля".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ