Левиця

У Росії левиця атакувала дресирувальника під час виступу в цирку – відео

Shutterstock

"Вона з дитинства була норовливою"

Під Новосибірськом (Росія) під час циркового виступу щось роздратувало левицю, внаслідок чого вона атакувала дресирувальника перед глядачами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Інцидент стався, коли виконували номер "Африканські леви". Відвідувачі Уральського цирку шапіто стали свідками нападу левиці на дресирувальника, який має псевдонім Максим Орлов.

Внаслідок цього чоловік отримав дві рвані рани – руки та ноги. Його госпіталізували, а потім оглянули та наклали шви. За словами потерпілого, внаслідок пандемії цирк дуже довго не працював, а тому не проводив гастролі та репетиції.

"Такі випадки, як сьогодні, відбуваються дуже рідко. Але тварини є тварини. Везі п'ять років, і вона з дитинства була норовливою. її сестра Санта, з якої вони виступали до сьогоднішнього дня, зовсім інша", – розповів дресирувальник.

Після цього інциденту левиця відсторонена від робота та більше не буде виступати на сцені. Тепер її хочуть поміняти на левенятко, про що хочуть домовитися з зоопарком. Ця левиця ще молода та здатна дата потомство.

За словами однієї з глядачок, після атаки звіра всі відвідувачі вибігли на вулицю, а у вагітної жінки взагалі стався напад епілепсії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Росії провели конкурс зі швидкісного викопування могил.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ