скабєєва

Російська пропагандистка заявила, що Зеленський спрямував "колони українських гомосексуалістів" на Донбас – відео

Обозреватель

За словами Скабєєвої, пораду провести гей-парад "дав особисто Байден"

У мережі з'явилося відео з топпропагандисткою Путіна Ольгою Скабєєвою, яка потрапила в скандал через висловлювання щодо України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter KyivPride.

Скабєєва заявила, що президент України Володимир Зеленський нібито спрямував на Донбас "колони українських гомосексуалістів". На думку пропагандистки, українська влада так вчинила через вплив на неї Агентства США з міжнародного розвитку.

Ця провокація привернула увагу представників KyivPride, які захищають права ЛГБТ+ в Україні.

"Гей-паради вриваються на схід України, і це ніякий не жарт. Американці порадили Зеленському провести гей-парад на Донбасі, пораду особисто дав Байден", – сказала Скабєєва.

Окрім цього, пропагандистка заявила, що вона говорить лише правду. У ролі відеоряду російські ЗМІ використали відео з ЛГБТ-заходів, які до цього проводили в Україні.

"Без агентства США з міжнародного розвитку така гей-атака або гей-ініціатива на Донбасі була б неможлива. Тепер американці дали зелене світло, і на Донбас рушають колони українських гомосексуалістів", – стверджує Скабєєва.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російська пропагандистка, яка висміювала падіння Байдена, сама впала в прямому ефірі і зламала руку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ