Прапори Росії та Чехії

Російські пропагандисти видали свого журналіста за чеха, який критикує Чехію та любить РФ – фото

Shutterstock

Звична справа для російських спецслужб

"Росія 24" видала свого журналіста за чеха та створила з ним спеціальний репортаж, який був присвячений російсько-чеським відносинам і їх впливу на громадськість. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Цей випуск за гучною назвою "Чеська як іноземна" з'явився на тлі скандалу між Росією та Чехією. У ньому російські пропагандисти хотіли показати, як від погіршень відносин між країнами передусім потерпає сама Чехія та її громадяни.

Мовляв, останні не схвалюють ситуацію між РФ та їх країною. Щоб довести цю позицію телеканал провів розмову з "чехом" Мілошем Флайшгансом. Той стверджував, що чеська компанія, в якій він нібито працює, дуже потерпає від погіршення відносин між країнами.

Окрім цього, чоловік розкритикував політику Чехію щодо РФ і місцеві ЗМІ, бо вони, на його думку, не відображають "об'єктивну картину".

Скріншот випуску "Чеська як іноземна"
Скріншот випуску "Чеська як іноземна"
Фото: РосЗМІ

"Ми Росії доведемо що? Що у нас мізків в голові немає? І як потім дружбу вибудовувати?", – розповів "розлючений чех".

Виявилося, що цей чоловік – звичайний журналіст МІА "Россия сегодня" (як мінімум, був ним у 2020-му). Він протягом довгих років працював у РФ, має дружину росіянку та володіє чималою кількістю майна в Росії.

Що треба знати про конфлікт між Чехією та Росією:

  • Проблеми у російсько-чеських відносинах почалися ще в квітні. У Чехії заявили, що росіяни Петров і Боширов пов'язані з вибухами, що сталися у 2014 році на складах із боєприпасами в селі Врбетіце. Внаслідок них загинуло двоє осіб.
  • 17 квітня глава МВС МВС Чехії Ян Гамачек сказав, що протягом 40 годин 18 російських дипломатів мають покинути Чехію, бо їх "чітко ідентифікували як офіцерів російських спецслужб".
  • РФ відповіла та 18 квітня оголосила персонами нон ґрата 20 працівників посольства Чехії, в тому числі заступника посла.
  • 22 квітня у Чехії скоротили кількість співробітників посольства Росії, що розташоване у Празі, до нинішньої кількості чеського дипломатичного представництва в Москві. У відповідь РФ також зажадала скоротити кількість працівників посольства Чехії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція Балі розшукує росіянку, яка знялася в порно на священному місці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ