"Дякую діду за перемогу"

"Дякую за перемогу": у Житомирі депутат ОПЗЖ розмістив білборд із німецькими солдатами

колаж "Дивогляд"

"Він просто знає, де воював його дід"

Депутат Житомирської обласної ради від ОПЗЖ Костянтин Черпіцький вирішив відзначитися і привітати жителів міста з днем Перемоги. Про це повідомляє "Дивогляд".

Для цього він розмістив білборд зі своїм фото, надписом "Дякуємо за перемогу! Дякуємо за життя!" і зображенням солдатів, які йдуть в атаку. Але от солдати виявилися не радянськими, а німецькими.

Відповідне фото з’явилося у телеграм-каналі donetchanyn.

Замість червоноармійців на білборд потрапили солдати 2 танкової дивізії СС на дорозі біля спаленого російського села.

"Депутат Житомирської обласної ради від "ОПЗЖ" дякує діду за перемогу. В якості ілюстрації на борді зображені солдати СС йдуть в атаку. Чому б і ні", - йдеться у підписі до фото.

У коментарі користувачі припустили, що Черпіцький "просто підтримує українських добровольців у складі СС "Галичина", або "він знає, де воював його дід".

Зазначимо, конфузи з білбордами для житомирських (та й не тільки) депутатів - не новинка. Перед місцевими виборами мешканці міста помітили дивні помилки на агітаційних білбордах кандидатки до міської ради від партії "Слуга народу".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ