"Слуга народу"

"Десь у Ростові плаче проффессор": у соцмережах висміяли "освідченну" кандидатку від "Слуги народу"

Фото із відкритих джерел

У передвиборній рекламі знайшли одразу дві помилки в одному слові. Та ще й в якому!

Мешканці Житомира помітили помилки на агітаційних білбордах кандидатки до міської ради від партії "Слуга народу" Тетяни Руденької. Фото з цією рекламою виставили у місцевій групі у Facebook.

"ОсвіДченНі люди — успішний Житомир" — чудовий передвиборний слоган. Однак, судячи з усього, Житомиру не надто світить успішність, якщо переможе кандидат від "слуг", адже у самому слові "освічені" знайшлося аж дві помилки.

Білборд Тетяни Руденької
Білборд Тетяни Руденької
Фото: "Житомир - Інфо" / Facebook

У коментарях деякі місцеві мешканці спробували пояснити ці помилки, інші ж висловили здивування і розчарування:

  • "А може тут у підтексті, що усі люди закохані - це успішний Житомир, а ви вже як помилка. Аяяяй"
  • "Можливо, вона освіДчується. Ми ж того не знаємо. Весело живемо, панове! Та й з вивченням мови важкувато було, напевно."
  • "Главная цель рекламы - она должна быть запоминающаяся. Хорошая работа!"
  • "Это фейк? Как они могли такое написать"
  • "Не дивно, адже команда унікальна - один пропонує розрахунки тваринами, інша принижує дітей, ще одна не знає, на якому паливі працюють тролейбуси і пропонує з дизеля перейти на електрику, міністр Степанов кожнісінький день зі щасливим лицем повідомляє про кількість захворілих і померлих - то дивуватися не потрібно - все очевидно, і вже давно не смішно((((("
  • "Ну не "підсвічені", и то хорошо."
  • "Яка "освідченність" кандидатки, така і майбутня "успішність" Житомира!!!"
  • "Десь у Ростові плаче "проффессор""

З білбордами у "Слуг народу" перед цими виборами взагалі не дуже складається. У вересні в Миколаївській області з'явився рекламний щит, на якому було написано "Херсонщина - це ти".

У серпні у тій же області помітили, як рекламу "Слуги народу" розклеюють за домопогою службового автомобіля рятувальників.

А у Чернігові нардеп від "слуг" Олег Семінський влаштував бійку зі співвласником обслуговуючої білборди компанії, який хотів зняти рекламу іншого "слуги" Юрія Тарасовця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ