Ірина Верещук

Верещук зняла відео, у якому маніакально переслідує хлопця за кинутий папірець

скріншот

"Пані-мер" зробить таке з кожним, ніби обіцяє моторошний ролик

Кандидатка на посаду міського голови Києва, народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук опублікувала нове сюрреалістичне відео у своєму TikTok.

У ролику, який цілком можна назвати мініфільмом жахів, жінка у жовтому плащі переслідує хлопця, який кинув папірець повз смітник. Вона схожа чи то на демона, чи то на маніяка і з'являється у найбільш несподіваних місцях. Коли хлопець намагається втекти від дивної особи, він біжить до свого авто, але вона вже опиняється всередині. Потім він забігає у будівлю, викликає ліфт, та "Пані-мер" уже чекає на нього й там.

Юнак забігає у чоловічий туалет, але й там йому не дає спокою страшна жінка у жовтому плащі. На щастя, автори цього короткометражного горору не показали, як вона виглядає з унітаза в туалеті.

Врешті, хлопець, якому вже здається, що він починає божеволіти, вибігає назад на вулицю, підбирає кинутий папірець і вкидає його до смітника. Після цього Верещук нарешті відпускає свою "жертву" і аплодує їй.

@irynavereschuk

"Пані-мер не дозволить засмічувати столицю", йдеться у підписі до ролика. Вочевидь, якщо Ірина Верещук таки переможе на місцевих виборах, саме так вона планує боротися зі сміттям на вулицях.

Нагадаємо, Верещук лише нещодавно створила акаунт у TikTok. У своєму першому ролику вона вирішила навчити опонента на виборах, чинного міського голову Києва Віталія Кличка, як правильно знімати відео для молодіжної соцмережі. А перед цим у цьому ж жовтому плащі депутатка "політала" над мостом в образі Мері Поппінс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ