Перехід на зимовий час: коли це станеться та як підготуватися

Уже зовсім скоро станеться те, чого одні люди чекають із нетерпінням, інші ж побоюються

Годинники переведуть на зимовий час!

Цього року перехід на зимовий час відбудеться того ж дня, що і місцеві вибори, — 25 жовтня. О 4 годині годинникова стрілка повернеться на годину назад. Це буде найдовша ніч у році і ви зможете поспати довше.

Але така перспектива тішить не всіх. Щороку велика кількість людей скаржиться на погане самопочуття через зміну графіку. Хоча медики стверджують, що перехід на зимовий час менш травматичний, ніж перехід на літній, це все одно стрес для нашого організму. Тому до цього варто підготуватися заздалегідь.

Годинник
Годинник
Фото: Shutterstock

Як підготуватися до переходу на зимовий час

  • Приблизно за тиждень до події почніть лягати спати на 25-20 хв пізніше, ніж зазвичай. Так ви дасте своєму тілу трохи часу, щоб звикнути до нового графіка. 
  • Намагайтеся не перевтомлюватися і не надто нервувати. Дайте своєму організму трохи часу, щоб розслабитися. Раніше “Дивогляд” писав, як можна швидко розслабитися, якщо час на відпочинок обмежений.

Втома
Втома
Фото: Shutterstock

Читайте також: Чому ви постійно втомлені та як це виправити

  • Дотримуйтеся правильного харчування. Намагайтеся не вживати жирної їжі, відмовитися від алкоголю, пити більше води, вживати багаті на вітаміни продукти, рибу.
  • Не користуйтеся гаджетами принаймні за півгодини до сну. Провітрюйте кімнату і намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі.

Дієта
Дієта
Фото: dietdoctor.com

Читайте також: Учені назвали найгірші пози для сну

Годинник
Годинник
Фото: Shutterstock

У 2021 році Євросоюз розглядатиме питання скасування зміни літньо-зимового часу. Дослідження показали, що переведення годинника не дає значної користі для економіки. Водночас, це завдає труднощів мільйонам людей.

Якщо у ЄС вирішать відмовитися від цієї практики, Україна, скоріш за все, зробить так само.

А як ви ставитеся до переходу на зимовий/літній час?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше