Відпочинок

Як швидко розслабитися, якщо час на відпочинок обмежений

Shutterstock

Ці щоденні ритуали допоможуть знизити рівень стресу

У 21 столітті людям дедалі важче знайти час на себе та якісний відпочинок. Через це в організмі зростає рівень стресу. А це призводить до втрати сил та емоційного виснаження. Аби завжди залишатися в тонусі, Harepr`s Bazaar поділився трьома лайфхаками, як швидко розслабити і тіло, і мозок, навіть якщо час у вас лімітований. 

Зробіть розтяжку 

Ця вправа допомагає швидко збадьоритися. Сядьте на підлогу, схрестіть ноги перед собою, а руки покладіть на коліна. Зробіть глибокий вдих, потім повільно згинайтеся, аби спина набула форми літери С, коли ви вдихаєте. Повторюйте вправу 20 разів. 

Стежте за диханням 

Перемогти стрес неможливо, якщо ви неправильно дихаєте. Щоби зробити вправу якісно, потрібно лягти на підлогу та покласти книжку на живіт. На вдиху книжка має підійматися, на видиху – опускатися. Виконуйте цю вправу впродовж 10 хвилин. 

Прийміть ванну

Якщо ви маєте у запасі 20 зайвих хвилин, не нехтуйте можливістю розслабитися у теплій воді. Додайте олію для ароматерапії, запаліть свічки та почитайте кілька сторінок улюбленої книжки. 

Раніше Дивогляд розповів, як позбутися стресу завдяки одній вправі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ