Стрес

Як позбутися стресу завдяки одній вправі

Depositphotos

Науковці рекомендують звернути увагу на аеробні навантаження

Фізична активність може бути корисною як для тіла, так і для нашого ментального здоров'я. Наприклад, знизити рівень стресу можливо лише завдяки одній вправі. Про це повідомляє JNerucosi

Вчені провели фундаментальне дослідження на мишах та дійшли висновку, що вправи можуть зміцнити стійкість мозку до стресу. Окрім цього, спортивні навантаження підвищують вироблення нейропептиду галаніну – гормону, що впливає на рівень стресу, настрій та споживання їжі. Завдяки йому тваринам вдалось справитися зі стресом. 

Автори дослідження вважають, що зміна рівню галаніну допомагає вивчати біологічні механізми того, як вправи впливають на стрес. 

Відтак науковці стверджують, що людям, які прагнуть позбутися тривожності варто звернути увагу на аеробні вправи. До прикладу, це можуть бути ходьба, біг, плавання чи їзда на велосипеді. Саме ці активності збільшують рівень галаніну у мозку. 

Однак експерти наголошують, що ефекту можна досягнути лише за систематичного виконання вправ.

Нагадаємо, йога ефективніше бореться зі стресом, ніж коуч-тренінги. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ