Іван Рудський і Юрій Дудь

"Ссикло е**не": популярний блогер звинуватив Юрія Дудя в тому, що той вирізав з інтерв'ю слова про Голодомор та Росію (оновлено)

Скріншот із YouTube / вДудь

За його словами, російський інтерв'юер не приділив увагу "головному меседжу"

Блогер українського походження Іван Рудський, відомий також як Івангай, звинувачує популярного російського блогера Юрія Дудя в монтажі інтерв'ю, що дозволило приховати певні моменти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter Рудського.

Іван стверджує, що росіянин викреслив зі змісту ролика "головний меседж":

"Моя прабабуся — жертва голодомору. Дідусь – жертва НКВД репресій. А тепер Україна має війну з Росією"

Івангай також підкреслив:

"Донецьк, Луганськ, Крим. Згадаймо, як РФ віджала у України її території, ціною тисяч життів, і те, що народ Росії безсилий проти цього"

На думку Рудського, Юрій Дудь так вчинив, бо він "ссикло е**не". Згодом Івангай написав у соцмережі, що цей монтаж обумовлений вимогами російської цензури. 

Дудь не оминув увагою цей скандал. Російський інтерв'юер підкреслив, що Івангай звернув увагу на відсутність деяких частин відео лише через 1,5 місяці після того, як інтерв'ю вийшло.

Російський блогер стверджує, що в день виходу відео він відправив його Івану, щоб той його узгодив, на що отримав відповідь "Дуже круто, дякую". Він цілком допускає, що Івангай це написав, але при цьому не подивився інтерв'ю. Також Дудь написав щодо того, як відбувається монтаж.

"Як правило, на монтажі викидається все нецікаве, іноді – те, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати", – сказано в повідомленні.

Окрім цього, Юрій Дудь поділився 12-хвилинним шматком ролику, де йде мова про ставлення Івангая до подій 2012 року в Україні, окупації Криму та агресії Росії проти України.

Хто такий Івангай?

  • Відеоблогер Іван Рудський народився у Дніпропетровській області у 1996 році, а дитячі роки провів у Кривому Розі.
  • У 2013 році він почав вести блог на YouTube, завдяки чому став дуже популярним, бо в 2016 році на нього підписалося 10 млн людей. В даний момент його аудиторія перевищує 17 млн користувачів.
  • У 2020 році Іван розмістив у Instagram фотографії з України та написав, що "почав більше цінувати батьківщину".
  • Безпосередньо з російським інтерв'юером він спілкувався в Бразилії у березні 2021-го. Тоді він повідомив, що йому двічі пропонували стати громадянином Росії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція Балі розшукує росіянку, яка знялася в порно на священному місці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ