Суд

У Києві жінка заради порятунку затриманого сина заповіла все своє майно прокурору

Shutterstock

Вона пішла на цей крок, бо попередні методи сторони захисту не дали результату

У Києві матір одного з фігурантів справи про валютне шахрайство спробувала оригінально врятувати свого сина. Для цього вона оформила заповіт на ім'я прокурора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook речниці столичної прокуратури Надії Максимець.

Правоохоронні органі нещодавно затримали групу валютних шахраїв. За версією слідства, 4 людини приблизно протягом п'яти місяців користувалися фейковими пунктами обміну валюти, щоб ошукувати людей.

Затриманим повідомили про підозру, а також почали тримати під вартою. Печерський районний суд вже декілька днів проводить засідання, але, за словами Максимець, процесу постійно перешкоджають. Наприклад, розгляд справи відкладають через клопотання сторони захисту, щоб від справи відлучили суддю, прокурора та секретаря.

Окрім цього, один з затриманих передав довідку з позитивним тестом на коронавірусну інфекцію, яку, як з'ясували правоохоронці, підробили. Внаслідок цього було відкрите кримінальне провадження, обумовлене підробкою документів.

Коли сторона захисту зрозуміла, що ці методи неефективні, то вона скористалася ще одним досить оригінальним методом.

"Так, мати одного з підозрюваних сьогодні оформила заповіт, яким усе належне їй рухоме та нерухоме майно, де б воно не було і з чого б воно не складалося, у випадку її смерті належатиме прокурору у даному кримінальному провадженні", – сказано в повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що п'яний чоловік на колінах благав поліцейських забрати його від дружини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ