Мавзолей для чернігівського фермера

Як у Наполеона: чернігівський фермер побудував собі мавзолей за $3 млн – фото

Суспільне Чернігів

Аграрій збирається дозволити екскурсії у своїй усипальниці, коли він "вже буде в раю"

Генеральний директор агропідприємства "Земля і воля" із села Бобровиці Чернігівської області Леонід Яковишин вирішив увіковічнити пам’ять про свою особу, збудувавши собі мавзолей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

82-річний Яковишин, який до того ще й є героєм України, розповів, що на будівництво усипальниці він витратив 10 років і 3 млн доларів.

Загальні статки аграрія, за його словами, оцінюються у 325 млн гривень.

Мавзолей перебудували із колишнього сільського Будинку культури. Підлога і колони там тепер зроблені із мармуру. Усередині розміщені чотири гіпсові  скульптури, які зображують Яковишина у віці 20, 40, 60 і 80 років. Статуї і стеля покриті сусальним золотом. Будівлю також прикрашають копії вітражів з німецького храму, якому 600 років.

А у центрі зали – перлина мавзолею, 23-тонний саркофаг вартістю $150 тисяч.

Фермер вирішив, що його поховають у точнісінько такому ж саркофазі, як поставили для Наполеона у Будинку інвалідів у Парижі.

Яковишин розповів журналістам, що мавзолей буде відкритий для відвідувачів щодня з 10 до 17 годин, крім вихідних. Але "це коли я вже буду в раю", додав він.

"До того, як я піду на небеса, я хочу здавати його в оренду. Переночувати або добу побути - будь ласка, 500 доларів. Чим більше він буде в оренді, тим більше він себе окупить", - розмірковує аграрій.

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" розповідав про мешканку Домінікани, яка витратила майже тисячу доларів на репетицію власного похорону.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ