Європейський морський чорт

У США на берег викинуло морського чорта – фото

Crystal Cove State Park / Facebook

Істота плаває в океані на глибині приблизно 900 метрів

У національному парку в штаті Каліфорнія (США) Бен Естес, який полюбляє пляжний відпочинок і рибалку, помітив на березі загадкове створіння. Ним виявилася глибоководна риба, яку називають європейським морським чортом або просто морським чортом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Crystal Cove State Park.

Виявилося, що перед чоловіком лежала недоторкана риба з роду гімантолофів. Вона має гострі зуби та довгу біолюмінісцентну лампочку на голові, що суттєво її відрізняє від інших риб. Завдяки цьому вона спритно полює на інших мешканців океану.

"Побачити справжнього морського чорта наживо – дуже рідкісна подія, і невідомо, як або чому риба опинилася на березі", – стверджують працівники нацпарку.

Переважно цю істоту зустрічають в океані на глибині приблизно 900 метрів. На Землі існує понад 200 видів риб-вудильників. За словами співробітників парку, цього разу на фото потрапив гімантолоф. Самка цього виду може вирости до 0,6 м завдовжки, а самець – приблизно до 3 см.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український коментатор зловив коропа вагою 21 кг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ