Полювання гігантського кальмара

Учені зняли полювання гігантського кальмара на глибині понад 700 м – відео

Robinson et al., Deep Sea Res. Part I Oceanogr. Res. Pap., 2021

Вперше гігантський кальмар потрапляв в об’єктив камери лише у 2004 році

Ученим нарешті вдалося зафіксувати на відео полювання гігантського кальмара у Мексиканській затоці. Для цього їм знадобилося багато удачі і трохи хитрощів. Про це повідомляє express.co.uk, передає "Дивогляд".

Невловима глибоководна істота була знята групою дослідників на глибині 760 метрів. Вперше гігантський кальмар потрапляв в об’єктив камери лише у 2004 році.

Цього разу, щоб "спіймати" кальмара, учені використали приманку – штучну медузу, яка звабливо блимала вогниками, а також мішок з рибою. На відео потрапила тварина, завдовжки 3,5 метра. Хоча, як відомо, гігантські кальмари можуть виростати аж до 12 метрів.

На чорно-білих кадрах ви можете побачити, як кальмар повільно наближається до приманки. Потім він обмотує щупальця навколо пристрою, думаючи, що ось-ось отримає їжу. Натомість кальмар змушений розчаровано відпливти з порожнім черевом.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, що близько 420 млн років тому жителі підземного світу мали змогу ходити по дну.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ