Пекстон Вільямс і Марвел

Цуценя без лапки та хлопчик без ноги розчулили мережу своєю дружбою – фото й відео

WCCO / YouTube

Заводчиця собак одразу зрозуміла, що Марвел народилася для відповідальної місії

У Міннесоті (США) 7-річний Пекстон Вільямс втратив декілька років тому свою праву ногу. Він давно хотів завести справжню дружбу, в чому йому допомогли батьки, від яких він отримав золотистого ретривера без правої передньої лапки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на People.

Барб Фелт, яка розводить песиків, знайшла родину Вільямсів завдяки спільним знайомим. 

"Коли вона (собака – "Дивогляд") народилася, ми відразу зрозуміли, що вона має особливе призначення. Ми хотіли, щоб цуценя потрапило в будинок до когось, хто має відмінності в ногах", – стверджує вона.

Матір Пекстона розповіла, що після появи собаки в сім'ї збільшилася активність її сина, що безпосередньо вплинуло на розвиток його фізичних здібностей.

Пекстон Вільямс і Марвел
Пекстон Вільямс і Марвел
Фото: WCCO / YouTube

"Це дає йому можливість сказати дітям: о, їй не вистачає лапи, вона схожа на мене. І це ніби дає йому голос, щоб захищати себе", – розповіла жінка.

Наразі собака, яку назвали Марвел, пересувається на трьох лапках, але, в разі необхідності, вона зможе користуватися інвалідним візком або протезом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про топ-10 порід собак із найкращим здоров'ям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ