Будинок для кота

Житло мрії: для кота збудували крихітний будинок з телевізором та ліжком – фото

@CinnamonBear9 / Twitter

У кімнаті тварини навіть є витвори мистецтва

Котик, якого звуть Ваєтт Браян Девіс, став членом родини декілька місяців тому, коли його забрали з притулку. Під час ремонту його господар знайшов невелике приміщення, в якому зробив кімнату для домашнього улюбленця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The dodo.

"Це було ідеальне місце для маленької кімнати в нашій крихітній спальні в нашому крихітному будинку", – розповів член сім'ї Браян.

Як тільки котик почав жити у своїй власній кімнаті, то одразу привернув увагу багатьох користувачів мережі. Судячи з усього, він вже зрозумів, як гарно жити з власним ліжком, килимом на підлозі, картинами на стінах, улюбленими іграшками і головне – власним телевізором, який насправді можна дивитися!

За словами Браяна, його котик раніше дуже любив спостерігати за тваринами в вікно. Коли була зима, то йому вмикали різні ролики на YouTube, що також сподобалося котику. Саме тому при обладнанні кімнати чоловік зрозумів, що домашній улюбленець вкрай потребує у телевізорі.

Господар стверджує, що тварина проводить дуже багато часу в своїй кімнаті та цілком задоволена ремонтом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українська кицька з "людським обличчям" шокувала мережу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ