Cornufer guppyi

Знайдено жабу розміром з немовля – фото й відео

Kennedy News and Media

Величезну істоту вирішили з'їсти

На Соломонових островах знайшли жабу розміром з людське немовля, вага якої майже становила кілограм. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

35-річний власник лісопилки Джиммі Г'юго був на полюванні, метою якого була дика свиня. Однак, під час пошуків здобичі він натрапив на гігантську амфібію – жабу Cornufer guppyi.

"Я не міг повірити в те, що знайшов. Це найбільша жаба, яку я коли-небудь бачив у своєму житті. Вона була такого ж розміру, як новонароджена дитина", – розповів мисливець.

За словами місцевих жителів, жаба має дуже смачне м'ясо, а тому з цієї тварини часто готують усілякі страви.

"Ми називаємо їх "куркою", тому що в деяких селах вони людям, здається, подобаються більше, ніж курка, але їх важко зловити", – зазначив Г'юго.

Спочатку жабу сфотографували, а потім приготували та з'їли. Чоловік сподівається, що наступного разу така величезна істота зможе вижити, щоб люди її зберегли.

Зазначимо, Сornufer guppyi – одна з найбільших жаб у світі. Протягом останнього часу кількість цих тварин скорочується, що передусім обумовлено вирубкою лісів і розширенням людських поселень у місцях, де живуть ці жаби.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в джунглях перуанської Амазоніїї виявили новий вид жаб.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ