Песик

Чи справді собаки допомагають студентам позбутися стресу – вчені

Shutterstock

У дослідженні взяли участь понад 300 осіб

Команда американських науковців з Університету Співдружності Вірджинії провела дослідження з метою з'ясувати, чи дійсно "спілкування" з собаками допомагає студентам впоратися зі стресом та покращити свою працездатність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на N+1.

Для підтвердження, або спростування цього твердження вчені провели дослідження, до якого залучили понад 300 студентів різних вишів. Близько 100 з них від самого початку мали високий ризик поринання у стресовий стан, у зв'язку із чим мали меншу функціональність.

Учасників розділили на три групи. Представники першої з них упродовж усього часу дослідження спілкувалися із собаками з метою позбутися, або завадити появі стресового стану. У другій групі проводилися психологічні заняття із фахівцем, а для представників третьої групи надали змогу поспілкуватися і зі спеціалістом, і з тваринами у рівнорозподіленому часі. 

По завершенні певного терміну науковці побачили, що найкращі результати показали ті студенти, які спілкувалися виключно з собаками. Враховуючи це, вчені прийшли до думки, що пет-терапія є ефективнішою за відвідування психолога. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про топ-10 порід собак із найкращим здоров'ям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ