Дельфіни

"Мотузку на хвіст – і прив'язати до каменю": у тимчасово окупованому Криму знайшли кладовище вбитих дельфінів – відео 18+

Shutterstock

Ці тварини знаходяться у Червоній книзі України.

У тимчасово окупованому Росією Криму волонтери знайшли тіла вбитих дельфінів афалінів. Вони знаходилися на дні Чорного моря. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Центру вивчення, порятунку і реабілітації морських ссавців "Безтурботне Море".

Щоб тіла дельфінів не змогли опинитися на поверхні, їх тіла прив'язали мотузками до каменів. Також волонтери виявили колоті поранення, які нанесли тваринам в черевну порожнину.

Відомо, що дельфін афалін знаходиться у Червоній книзі України.

"Мотузку на хвіст – і прив'язати до каменю. Так риболовецький промисел замітає сліди, ховає наслідки своєї деструктивної діяльності у Чорному морі", – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що на відео присутні тіла вбитих дельфінів, а тому ми не радимо його переглядати неповнолітнім або вразливим особам.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що експерти розповіли, скільки дельфінів мешкає у Чорному морі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ