Ковбаса та щур

"Нас на фронті таким г*вном не годували": український військовий знайшов у ковбасі рештки щура – фото й відео 18+

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

Чоловік стверджує, що побачив такий жах вперше

Олег Гаврилів, місцем роботи якого вказана Національна гвардія України, розповів, що в ковбасі одеської фірми "Гармаш" були знайдені частини тіла мертвого щура. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook чоловіка.

"Це просто якась ганьба! Перепрошую за матюки в відео, але тут інакше ніяк. Це реальна жесть! Я військовий, бачив у своєму житті багато чого, повірте мені, але ковбасу з щурячими лапами – вперше таке бачу!" – обурено написав Гаврилів у мережі.

Він розповів, що придбав продукт в магазині. Спочатку було все нормально, але коли він спробував його нарізати, то побачив частини тіла мертвого щура, а саме лапи та хвіст.

"Нас на фронті таким г*вном не годували, я вам клянусь. Я просто в шоці, це ж за кого вони нас тримають? Просто тварини", – написав військовий.

Гаврилов стверджує, що виробник цього товару понесе за це відповідальність, а також він звернувся до інших українців, щоб вони не купували цю ковбасу.

Зазначимо, що на відео присутня нецензурна лексика, а тому ми не радимо його переглядати неповнолітнім або вразливим особам.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що одесит знайшов у запакованій вівсянці живих мишенят.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ