Сумна наречена

Наречена дізналася перед весіллям, що її мама заплатила нареченому за одруження

Shutterstock

Майбутня теща купила обручку з діамантом ще за місяць до того, як дочка познайомилася з нареченим

Дівчина, яка готувалася до весілля із коханим, перед церемонією випадково дізналася, що її мама спеціально платила хлопцю за те, щоб він ходив на побачення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BuzzFeed.

Наречена, яка вирішила залишитися анонімною, розповіла, що хлопець запропонував їй одружитися вже через 2 місяці після першого побачення. На доказ своїх почуттів він вручив дівчині обручку із величезним діамантом.

Дівчина вирішила, що це кохання із першого погляду, але її здивувало те, що її мама заявила, що заплатить за весільну церемонію сама. Майбутня теща з головою поринула у підготовку до весілля. Вона купила найдорожчу і найрозкішнішу сукню.

Коли дівчина запитала нареченого, чому його батьки не візьмуть на себе частину витрат на весілля, він відповів, що його сім’я дуже бідна.

Тоді наречена згадала про величезний діамант на обручці і вирішила перевірити, скільки ж вона коштує. Дівчина пішла у ювелірний магазин і продавець одразу впізнав обручку. І виявилося, що купив її не наречений, а сама мама нареченої. Та ще й за місяць до того, як пара почала зустрічатися.

Тоді жінка відверто запитала батьків, у чому справа.

"Виявилося, що моя мама познайомилася з ним через подругу і заплатила йому, щоб він пішов зі мною на перше побачення в дорогий ресторан. Вона платила за всі наші побачення і, звичайно, за наше весілля, бо вже й не сподівалася видати мене заміж, а він був готовий одружитися зі мною за гроші", - розповіла вона.

Дізнавшись правду, наречена скасувала весілля і почала зустрічатися з жінкою. А з матір’ю вона досі не спілкується.

Нещодавно "Дивогляд" розповідав про британку, яка відсвяткувала 11-ту річницю щасливого шлюбу самої з собою. Жінка зізналася, що кілька разів зраджувала собі з чоловіками, але щоразу прощала себе за це.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ