весілля

Понад 160 гостей: в Індії провели весілля у повітрі, щоби перехитрити карантин – відео

Shutterstock

Жорсткі обмеження через коронавірус не зупинили закоханих

У штаті Тамілнад (Індія) пара провела весільну церемонію, яку відвідало понад 160 гостей. У країні діють карантинні обмеження, які вони спробували обійти завдяки літаку, де вони одружилися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Відомо, що наразі в штаті можна запрошувати на весілля до 50 людей. Закохані вирішили перехитрити ці правила, але цей інцидент вже привернув увагу авіаційного управління Індії, яке проводить розслідування. Представник Генерального директорату цивільної авіації (DGCA), співробітників авіакомпанії SpiceJet розповів, що присутніх на борту літака зняли з чергування.

За словами представника SpiceJet, літак замовив туристичний агент з Мадурая в Бангалор, щоб кудись полетіти після весілля. Також він стверджує, що клієнта поінформували про карантинні правила, яких необхідно дотримуватися. Також йому відмовили "у дозволі на будь-які дії на борту" літака.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дівчина влаштувала підставне весілля, щоб помститися колишньому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ