Гарбузові кекси з горіхами і цитрусовою глазур'ю

У Канаді військових нагодували кексами з марихуаною

jamieoliver.com

Майже у всіх військових спострерігалися проблеми зі здоров'ям

У Канаді, працівниця військової їдальні – Челсі Когсвелл, нагодувала службовців кексами з марихуаною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CTV News.

Бійці перебували на навчанні з правильного використання зброї та вибухових речовин в артилерійському підрозділі, яке тривало три тижні. Увесь цей час вони харчувалися у їдальні. 

Одного разу до складу меню увійшли солодкі кекси, після яких майже у всіх військових спостерігалися проблеми зі здоров'ям: параноя, втома, розлади  відомості тощо.

Після проведеної експертизи їжі у начинці з кексів були помічені наркотичні речовини. У зв'язку із цим Челсі Когсвелл висунули близько 18 звинувачень. Половина з них визначається порушенням громадського порядку, однак, ще й досі жодне з них не доведено. 

Наразі жінка продовжує працювати у канадській армії, а судове засідання з питання масового отруєння відбудеться у серпні. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 9 членів родини померли після того, як поїли домашньої локшини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ