Локшина

9 членів родини померли після того, як поїли домашньої локшини

Shutterstock

Врятувалися лише троє дітей, які відмовилися їсти страву

Одразу 9 членів однієї китайської родини померли після того, як поїли домашню локшину, яку перед тим зберігали рік у морозилці. Про це повідомляє Daily Star.

Трагедія сталася в місті Цзисі на північному сході країни. Сім'я вжила в їжу місцевий делікатес під назвою Суантанцзи - таку локшину виготовляють із ферментованого кукурудзяного борошна.

Лікарі боролися за життя дев’ятьох дорослих кілька днів. У пацієнтів було діагностовано отруєння, в їх організмі був виявлений сильний токсин - кислота Бонгкрек. Незважаючи на всі зусилля, медикам нікого не вдалося врятувати.

Вижити після фатального обіду вдалося лише трьом дітям, які відмовилися їсти локшину, бо вона здалася їм дивною на смак.

Симптоми отруєння кислотою Бонгкрек, як правило, починають проявлятися упродовж кількох годин після вживання зараженої їжі. Це біль у шлунку, пітливість, загальна слабкість, а потім людина впадає у кому. Смерть може настати упродовж 24 годин.

Токсин вражає багато органів людини, зокрема печінку, нирки, серце та мозок. Специфічного антидоту на сьогодні не існує. Після отруєння рівень смертності може становити від 40% до 100%.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ