Акція проти отруєння тварин

"Підберіть ви, щоб не підібрав собака": у Києві створили акцію проти отруєння тварин

Angry / Facebook

Їх можна роздрукувати і повісити на своїй вулиці

У Києві створили креативні плакати із закликами не отруювати собак. Їх розробкою займалося креативне агентство Angry. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційну сторінку агентства у Facebook.

Серію постерів "Підберіть отруту ви, щоб не підібрали вони" можна побачити на вулицях Києва, а за бажанням – роздрукувати і повісити їх на своїй вулиці.

На плакатах розташовано QR-код, відсканувавши який можна прочитати публікації зоозахисників UAnimals, що стосується масового отруєння собак на вулицях.

Окрім цього плакат містить попередження, у якому йдеться про те, що, перш ніж підібрати отруту,необхідно вдягнути захисні рукавиці.

"Днями в районі Золотих воріт, на Софіївській площі та на вулицях Гончара й Січових стрільців невідомі люди розкидали небезпечні для життя собак таблетки та речовини. Постери закликають киян захистити домашніх улюбленців і собак без господарів", – зазначають представники агентства.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чеський зоопарк запровадив функцію "тварина напрокат".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ