Дикі тварини

Тварина "напрокат": чеський зоопарк запровадив нову функцію для відвідувачів

Shutterstock

Розповідаємо у чому вона полягає

Працівники зоопарку чеського міста Злін запровадили проєкт, в рамках якого відвідувачам пропонують взяти тварину "напрокат".  Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Radio Prague International

Проєкт під назвою "У мене є тварина на вихідні" є суто віртуальним. Кожен бажаючий зможе тимчасово обрати собі тваринку і навіть подарувати її комусь. 

Щоб долучитися до проєкту, необхідно придбати сертифікат на сайті Злінського зоопарку. До тварин, яких можна "арендувати" належать слон, лев, тигр, жираф, тапір, видра, сурикат, лінивець, ківі, папуга і пінгвін.

Вартість сертифікату залежитиме від розміру тварини. Найбільше відвідувачам коштуватиме слон – 600 крон (758 грн) за вихідні.

"Для кожної тварини ми зробили оригінальний подарунковий сертифікат, який можна купити в нашому онлайн-магазині. На ньому є фотографія конкретного звіра, а також в жартівливій формі надається пояснення всіх його потреб на 2 вихідних дні", – розповіла представниця зоопарку Ромаяна Буячкова.

Ще однією особливістю проєкту є можливість обирати тварин за континентом. Таким чином, користувачі за один день зможуть здійснити подорож Африкою, Азією, або Австралією та познайомитися з більш ніж 220 видами тварин.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чеські шимпанзе щодня спілкуються по відеозв'язку

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ