Шимпанзе

Як мавпа по скайпу розмовляла: чеські шимпанзе щодня спілкуються по відеозв'язку

CNN

Digital-покоління тварин

У Чехії дві родини шимпанзе, що перебувають у різних зоопарках, спілкуються за допомогою відеозв'язку. Про це повідомляє CNN.

До цієї ідеї прийшли працівники зоопарку. Вони вирішили, що під час коронавірусу, коли відвідувачі не могли проходити на територію, тваринам не вистачало спілкування, тож вони вигадали для них таку незвичайну розвагу. 

Так, родини шимпанзе з сафарі-парку Двур-Кралов та зоопарку в Брно розпочали спілкуватися через гігантські екрани.

"Спершу вони підходили до екрана із захисними або загрозливими жестами. Була взаємодія", – розповідає Габріела Лінхартова, доглядальниця за мавпами у Двур-Кралові.

Працівники зазначають, що цей процес спілкування між тваринами дещо нагадує людський перегляд телевізору, або відвідування кінотеатру.

Шимпанзе, перш ніж сідати спостерігати за своїми родичами, запасаються горіхами, або іншими смаколиками, щоб жувати під час перегляду. 

Відеоконференції також транслюються на сайті сафарі-парку щодня з 8:00 до 16:00. Тож кожен має змогу приєднатися до перегляду.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Англії хочуть випустити на волю рідкісного чорного носорога.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ