Рідкісний чорний носоріг

В Англії хочуть випустити на волю рідкісного чорного носорога – фото

bbc.com

Популяція цих тварин налічує менше 6 тис особин

Восьмирічну самку чорного носорога на  ім'я Хануа відправлять з парку дикої природи в північному Йоркширі (Велика Британія) в Африку. Про це повідомили в ВВС.

Зазначимо, що цей вид зникає критичними темпами й в даний момент налічує менше 6 тис особин. Це обумовлено браконьєрством і тим, що тварини втрачають середовище проживання.

За словами головної хранительки землі Фламінго поблизу Малтона Сем Де Бель, вона зіштовхнулася з неоднозначними почуттями щодо від'їзду самки чорного носорога. Вона розуміє, що подібна тварина – не домашній улюбленець, але в той же час їй "сумно бачити, як щось йде, але вони тут, щоб виконати роботу, як і ми".

Рідкісний чорний носоріг
Рідкісний чорний носоріг
Фото: bbc.com

Хануа народилася в зоопарку Честера в 2012 році, а в 2015 році почала жити в Північному Йоркширі. Протягом декількох тижнів вона пробуде з іншими самками у Великій Британії, а потім їх відправлять до Танзанії.

За словами власника "Землі Фламінго" Гордона Гібба, Хануа є другим чорним носорогом із парку, що повернеться на свою історичну батьківщину.

"Для нас це надзвичайно важлива робота", – стверджує він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що восьминіг поцупив у дайвера камеру та заробив йому $45 тис.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ