Котик

Коти впізнають голоси людей, але не хочуть відповідати – дослідження

Shutterstock

Зверхність котів пов'язують зі способом приручення тварин

Учені з Університету Токіо провели дослідження, щоб з'ясувати, чи можуть коти розрізняти голоси своїх господарів. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Науковці провели експеримент, у якому взяли участь 20 кішок. Тваринам дали послухати записи голосів господаря і ще трьох незнайомих людей. Найбільшу активність кішки проявляли, коли чули голос свого господаря.

Учені підтвердили гіпотезу, що кішки чують і розуміють, коли до них звертаються, але не вважають за потрібне якось на це відповідати.

Котик
Котик
Фото: Shutterstock

Учені вважають, що така поведінка кішок пов’язана із тим, як у стародавні часи відбувалося приручення тварин. Коли кішки були одомашнені, їх не дресирували, як собак. Тому пухнастики почали відчувати себе головними, що збереглося і досі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що, щоб спілкуватися зі своїми власникам, коти використовують не мову, а рухи тіла, муркотіння, шипіння, повороти голови і вух.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ