Жінка випадково знайшла давно загублену дочку

Жінка прийшла на весілля сина і дізналася, що наречена – це її втрачена дочка

orientaldaily.com.my

Одна маленька деталь відкрила одразу 3 великі сімейні таємниці

Іноді життя вигадує настільки неймовірні сценарії, що жоден фільм із цим не посперечається. Під час весільної церемонії у китайському місті Сучжоу, провінція Цзянсу, мама нареченого випадково виявила, що її майбутня невістка — це насправді давно втрачена дочка. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Жінка помітила на руці нареченої родимку, таку ж саму як у неї, і яку мала її дочка, яка зникла безвісти 20 років тому.

Коли мама нареченого запитала батьків нареченої, чи не вдочеряли вони її, ті були шоковані, адже справді 20 років тому вдочерили дівчинку, але нікому про це не розповідали. Вони сказали, що знайшли на дорозі маленьку дитину і залишили її собі.

Жінка випадково знайшла давно загублену дочку
Жінка випадково знайшла давно загублену дочку
Фото: orientaldaily.com.my

Наречена, почувши це, розплакалася. Її охопили одночасно і почуття щастя від того, що вона знайшла справжню маму, про яку навіть не підозрювала, і розгубленість, бо виявилося, що вона збирається вийти заміж за власного брата.

Однак і тут доля підготувала щасливий поворот. Виявилося, що після того, як жінка зневірилася у пошуках своєї зниклої донечки, вони всиновила хлопчика. Тож наречені — не брат і сестра.

Врешті, весільна церемонія такі відбулася. І усі гості вітали з подвійним святом молодят і маму з дочкою.

Дивіться також: Ревнивець-наречений дав ляща фотографу під час весільної церемонії – реакція нареченої безцінна

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ