Наречена

11 років "разом": британка, яка одружилася із собою, відсвяткувала річницю

Shutterstock

Жінка зізнається, що кілька разів зраджувала собі із чоловіками

Жителька міста Порт-Талбота, що у Великій Британії – Карен Рід 11 років тому вийшла заміж сама за себе, а нещодавно відсвяткувала річницю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Жінка постійно мала проблеми із представниками протилежної статі. Усе життя вона не могла знайти надійного супутника життя, тож вирішила покластися на саму себе. 

Так, у травні 2010 року Карен організувала собі пишне весілля із сукнею, лімузином та гостями. На святкування вона витратила понад $1 тис.

"Мені було близько 40 років, і я вже деякий час була готова стати розсудливою. Тоді я подумала, чому б не вийти заміж за людину, яку я люблю найбільше на світі? Може, це і зрозуміло, але я навчилася любити і ставити себе на перше місце. Це було схоже на остаточний акт розширення прав і можливостей жінок", — пояснила вона журналістам.

Жінка зізнається, що кілька разів зраджувала собі із чоловіками. Однак, жоден з цих тимчасових романів не змусив її подати на розлучення. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Індії хлопець одружився одразу з двома сестрами та потрапив до поліції.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ