Миші

Справжній хаос: мільйони мишей-канібалів заполонили Австралію – відео

Shutterstock

Голодні гризуни подорожують країною автостопом

В австралійських Квінсленді та Новому Південному Уельсі мільйони мишей їдять собі подібних, завдають шкоди фермам, житловим будинкам, школам і лікарням. Внаслідок цього на цій місцевості виник різкий запах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Миші знаходяться у вантажівках з продуктами, завдяки чому автостопом переміщуються по східниз територіях Австралії. Місцеве населення боїться, що скоро ці істоти опиняться у Сіднеї – найбільшому місті країни.

Відомо, що самки цих гризунів можуть народжувати що три тижні. Під час подорожей по містах гризуни починають їсти рештки собі подібних внаслідок голоду.

"Намагатися підрахувати кількість мишей у Східній Австралії зараз – все одно, що намагатися порахувати зірки у небі", – розповів експерт CSIRO Стів Генрі.

Внаслідок діяльності гризунів страждають  посіви, будинки і техніка. 

"Люди насправді просто кидають врожаї, бо думають – чому я буду садити це, якщо воно буде з'їдене?" – розповів голова комітету з питань зернових для промислової групи NSW Farmers Метью Медден.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Австралії фермер влаштував "дощ" з мишей, який потрапив на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ