Тампон

Чи може тампон позбавити дівчину цнотливості – гінеколог

Shutterstock

Жіночий організм дуже відрізняється від чоловічого. Однією з відмінностей є менструальний цикл, який протікає щомісяця. Для гігієни у цей період дівчата використовуються прокладки, а жінки можуть ще й тампони.

Але чи можна використовувати другий варіант при перших проявах місячних у молодому віці і чи може тампон позбавити цнотливості розповів Віктор Ошовський, повідомляє "Дивогляд".  

Вважається, що тампони є більш небезпечним засобом гігієни при менструальному циклі, ніж прокладки. Існує також гіпотеза, що він може позбавити дівчину цноти. 

Акушер-гінеколог Віктор Ошовський зазначає, що "теоретично це можливо". Усе залежить від дівочої пліви та її міцності. Бувають випадки, коли її неможливо пошкодити навіть під час статевого акту. 

Якщо ж жіноча пліва "хитка", то порвати її тампоном досить просто. При цьому відчуття будуть не найприємнішими. 

Також варто зауважити, що використання тампонів вночі може бути однаково небезпечним і для жінок, і для дівчат. На цей час доби рекомендується використовувати прокладки. 

Читайте також: Як запобігти вагітності після незахищеного сексу – поради.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ