Щоразу, як уперше: 3 способи, як уникнути рутинного сексу – поради

Секс – один зі способів усамітнення закоханих пар. Однак, ті, хто перебуває у стосунках тривалий час, стикаються з такою проблемою, як відсутність урізноманітнення в інтимному житті.

"Дивогляд" ділиться з вами кількома порадами, які допоможуть уникнути цієї проблеми. 

  • Забудьте про секс "за розкладом"
Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Планування сексу – часта процедура у парах, які вже багато років разом. Це стосується зокрема тих, хто живе не один і у кого є діти. Такий "розклад" дещо негативно впливає на інтимне життя, а інколи й на задоволення, яке людина отримує від сексу.

Щоб не призвести до цього, не обов'язково влаштовувати собі романтичну вечерю з цікавим продовженням, можно просто обійтися спонтанним сексом.

  • Змінюйте декорації
Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Найчастіше інтимне усамітнення відбувається саме вдома. Але, з часом домашня обстановка набридає і не створює особливої атмосфери. Тому, візьміть собі за звичку принаймні раз на місяць змінювати декорації. Для цього не обов'язково їхати кудись з країни, або міста. Забронюйте собі номер у готелі та влаштуйте незабутній вечір.

  • Дайте волю своїм сексуальним фантазіям
Пара
Пара
Фото: Shutterstock

Кожна доросла людина має певні сексуальні забаганки, які інколи соромиться використовувати під час інтиму. Це призводить до того, що секс з кожним разом стає все більш звичним, а закохані втрачають до нього цікавість.

Поговоріть зі своїм партнером щодо сексуальних фантазій. Можливо, після цього ви назавжди забудете про буденність у сексі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як повернути пристрасть у стосунки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше