Мокрі утіхи: чим небезпечний секс у воді та чи можна під час нього завагітніти

Закохані пари, намагаючись урізноманітнити своє інтимне життя, шукають нові місця для усамітнення. Одним з таких є басейн та душ.

Однак, мало хто знає про небезпеку сексу у цих місцях. Якими наслідками можуть обернутися такі утіхи розповідає "Дивогляд".

Гаряча вода

Надвисока температура води може призвести до певних проблем із жіночими статевими органами та пошкодити слизову оболонку. В результаті цього, всередину жінки можуть потрапити шкідливі мікроорганізми, що містяться у проточній воді. 

Чоловіки у цьому випадку можуть обмежитися лише дискомфортом.

Вода з хлором

басейн
басейн
Фото: Shutterstock

Найбільш небезпечним місцем для любовних утіх вважається басейн, оскільки у ньому міститься здебільшого хлорована вода. Це також несе загрозу здоров'ю жінок. Хлор змінює рН піхви, що у подальшому призводить до молочниці та поширення бактеріальних інфекцій. 

Разом із цим, під час сексу у воді людина може у кілька разів швидше перейняти від свого партнера герпес та навіть ВІЛ. Тому, не забувайте використовувати презервативи під час кожного статевого акту.

Гідромасажні ванни

гідромасажні ванни
гідромасажні ванни
Фото: shutterstock.com

Якщо ви хочете розслабитися у ванні, то робіть це за допомогою гідромасажу окремо від сексу. Поєднувати їх категорично заборонено, оскільки це може призвести до появи псевдомонадного фолікуліту. Він проявляється у вигляді прищів та сильного свербіння.

Секс у душі

Інтим у душі не завжди приносить задоволення партнерам, оскільки викликає певні незручності. До цього ж, він є дещо травмонебезпечним: ви можете послизнутися або вдаритися об сторонні предмети. 

Чи можна завагітніти під час сексу у воді?

секс у душі
секс у душі
Фото: Shutterstock

Жінка може завагітніти у випадку, якщо сперматозоїд потрапив до її організму. Якщо сперма знаходиться у воді, то вона не спричиняє вагітність. Це відбувається лише тоді, коли ця вода потрапляє всередину жінки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про ТОП-5 жіночих забобонів під час сексу, на які чоловікам байдуже.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше