ТОП-5 жіночих забобонів під час сексу, на які чоловікам байдуже

Секс – найвідвертіший процес у стосунках, який партнери намагаються зробити ідеальним. В інтимному процесі існує багато нюансів, на які, здебільшого, звертають увагу лише жінки. Дівчата активно готуються до статевого акту, у той час, як чоловіки просто насолоджуються цим моментом.

"Дивогляд" ділиться з вами найпоширенішими моментами, на які чоловіки не звертають уваги під час сексу.

  • Нова спідня білизна
Жінка у спідній білизні
Жінка у спідній білизні
Фото: Shutterstock

Кожна жінка хоче відчувати себе найсексуальнішою, а допомагає їй у цьому спідня білизна. Намагаючись певним чином виділити себе в момент прелюдії, жінки щоразу змінюють комплекти, у той час, як чоловіки майже не звертають на них уваги і прагнуть перейти до більш цікавого етапу.

  • Свіжа епіляція
Епіляція, бікіні
Епіляція, бікіні
Фото: Shutterstock

Звичайно, гладенькі ніжки та зона бікіні є обов'язковою частиною жіночності, але хто сказав, що це має величезне значення для чоловіків? Так, доглянутість відіграє свою роль, але не варто так сильно перейматися. Вчорашня епіляція та ледве помітні волоски не відвернуть від вас чоловіка, оскільки кожен з них має свої вподобання щодо цього. 

Читайте також: Лазерна, цукрова, воскова: які види епіляції бувають.

  • Запах
Жінка у душі
Жінка у душі
Фото: Shutterstock

Душ перед сексом чи не найважливіша процедура для жінок. Безумовно, чоловікам подобається відчувати від партнерки приємний аромат, однак, це не означає, що необхідно митися найароматнішим гелем для душу, а після нього мастити себе різними кремами чи оліями з квітковими, або фруктовими "нотками". Такі дії можуть зіграти проти вас, тож достатньо буде обмежитися інтим-гелем з нейтральним запахом.

  • Гучність звуків
Секс
Секс
Фото: Shutterstock

У певні моменти сексу буває важко стримати себе як жінкам, так і чоловікам. Не варто комплексувати щодо надто гучних або надто тихих звуків задоволення. Так само не намагайтеся їх імітувати. Чоловіки не звертають уваги на природні звуки, у той час, як імітація дещо напружуватиме їх. 

Читайте також: Як розпізнати, що жінка імітує оргазм.

  • Вираз обличчя
Жінка, секс, жіночий оргазм
Жінка, секс, жіночий оргазм
Фото: Shutterstock

У час наближення оргазму обличчя партнерів може непідконтрольно змінюватися. І це нормально. Якщо вам здається, що ваш чоловік надає значення виразу вашого обличчя – ви помиляєтеся. Це, напевно, найостанніше, про що йому хочеться думати в момент "ікс". Тому найкращим рішенням для вас буде розслабитися, послухати своє тіло і отримувати задоволення.

Читайте також: На піку: фотограф показав 15 жінок у момент оргазму.

А з якими комплексами ви маєте справу  під час сексу?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами найпоширенішими помилками чоловіків у сексі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше