Мастурбація

"Це як цукерка": чи нормально мастурбувати, якщо людина у стосунках – сексологиня

колаж 5.ua / Shutterstock

Інколи може йти мова про патологічний оргазм

Багатьох людей турбує, чи погано мастурбувати, якщо ти перебуваєш у стосунках з іншою людиною. На думку сексолога Наталії Єжової, це цілком нормальний процес. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Obozrevatel.

За словами експертки, мастурбувати у цьому випадку не забороняється, але треба не забувати поєднувати це з сексом. Більш того, самозадоволення може бути корисним для стосунків, бо партнер, який вміє робити собі приємно, здатен пояснити коханій людини, що саме йому потрібно під час сексу.

"Треба знати важливу річ: норма – поєднання самозадоволення і сексу з постійним партнером, не норма – заміна нормальних сексуальних відносин в парі мастурбацією. Також ненормально, коли людина отримує оргазм тільки при мастурбації. З наукової точки зору – це патологічний оргазм", – розповіла Єжова.

Сексологиня також нагадала, що треба пам'ятати про почуття міри та усвідомлювати свої дії.

"Секс та мастурбація – це як морозиво і цукерка: іноді можемо з'їсти одне, іноді інше, іноді поєднати. Але не варто відмовлятися повністю від чогось одного", – зазначила жінка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи може щоденна мастурбація нашкодити нашому організму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ